Clash Royale Informacje Podstawowe: Interfejs

Clash Royale jak większość nowoczesnych gier posiada wbudowany Interfejs ułatwiający nam poruszanie się po wszystkich dostępnych funkcjach gry. Interfejs który zastosowano w Clash Royale jest bardzo intuicyjny i opanowanie go nie powinno sprawić problemu nawet mało doświadczonym graczom.

clash royale interfejs

Omówmy pokrótce poszczególne sekcje głównego ekranu gry.
Zaczynając od góry widzimy statystyki oraz informacje gracza, w tej sekcji znajdziemy informacje o naszym poziomie, zdobytych pucharach, przynależności do klanu oraz ilości posiadanego złota oraz gemów(waluta premium).

Odrobinę poniżej sekcji informacyjnej znajdują się dwie skrzynie, ta po lewej to tak zwana darmowa skrzynia którą możemy otwierać za darmo co 4 godziny. Natomiast ta po prawej to Crown Chest, do której otworzenia niezbędne jest zdobycie 10 koron podczas rozgrywki(punkty pozyskiwane za zniszczenie głównych budynków rywala, maksymalnie można zdobyć ich 3 podczas jednego pojedynku). Crown Chest jest dostępna raz na 24 godziny.

Idąc dalej na środkowej konsoli widzimy aktualnie graną arenę oraz przycisk rozpoczynający wyszukiwanie rozgrywki. Po lewej stronie środkowej sekcji znajdziemy ranking oraz wiadomości, natomiast po prawej stronie, tryb treningowy oraz osiągnięcia(Achievements).

Następna sekcja skupia się na skrzyniach, to tutaj gromadzimy łupy zdobyte podczas pojedynków. Jednorazowo możemy przechowywać do 4 skrzyń, każda skrzynia w zależności od rodzaju otwiera się określoną ilość czasu oraz zawiera rożną ilość kart oraz złota. Dokładny opis systemu Skrzyń jest na tyle rozległym tematem że zapewne niebawem ukaże się o tym osobny wpis instruktażowy.

Na samym dole widzimy główne menu gry zaczynając od lewej strony Sklep>Nasze karty oraz tworzenie talij>Główny ekran gry>Klan>TV Royale


I to by było na tyle podstawowej wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia rozgrywki, bardziej szczegółowe informacje na temat poszczególnych funkcji gry zostaną opisane już niebawem.

You may also like...

Dodaj komentarz