Organizacja własnego Turnieju Clash Royale to prostsze niż myślisz

tournament_brackets

Zapewne wielu z was chciało, by zorganizować własny turniej Clash Royale czy to w gronie przyjaciół, klanu czy w przypadku streamerów lub YouTuberów z udziałem waszych widzów. Aktualnie gra niestety nie posiada systemu turniejowego, więc musimy sobie radzić sami, nie jest to wcale takie trudne, jak by wam się wydawało, ba powiedziałbym wręcz że jest to bajecznie proste. Jednakże deweloperzy pracują nad wprowadzeniem takowego systemu do gry więc możliwe, że już niebawem będzie to jeszcze łatwiejsze.

Cała zabawa opiera się na zgromadzeniu wszystkich uczestników turnieju w jednym klanie, jest to niezbędne, ponieważ dzięki temu zawodnicy będą mieli możliwość walki w systemie Friendly Battles oraz publikowania wyników meczów za pośrednictwem czatu klanowego. I to by było na tyle, jeśli chodzi o kwestie samej rozgrywki. Od strony organizacyjnej organizator ustala zasady, nagrody warunku uczestnictwa na własną rękę. Oczywiście każdy turniej powinno się zgłosić do administracji gry pod adres tournaments@supercell.com oraz przestrzegać ogólnych zasad organizacyjnych dostępnych do wglądu pod adresem https://clashroyale.com/blog/community/community-tournament-guidelines. Organizator jest również zobowiązany do ustalenia reguł oraz indwidoalnych zasad gry.

Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ

Planujemy organizacje takowego turnieju polskich graczy Clash Royale, portal mmorank.pl z którym nawiązaliśmy współprace zadeklarował chęć sponsorowania nagród, także jedyne czego nam brakuje to rozgłos. Dajcie znać w komentarzach czy bylibyście zainteresowani taką formą zabawy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz