Royale NEWS #1: Nadciągają zmiany w poziomach kart

Ruszamy z pierwszym wpisem z cyklu Royale NEWS, w którym to będziemy was informować o najnowszych nowinkach, wieściach oraz plotkach dotyczących Clash Royale.

Pierwszy wpis tego cyklu poświęcimy informacją o nadchodzącej majowej aktualizacji. Która skupia się na poprawie balansu rozgrywki poprzez delikatne osłabienie kart legendarnych oraz zmianom w maksymalnych poziomach kart. Ale nie zapędzajmy się i przeanalizujmy najważniejsze zmiany wchodzące w skład tego update.

Zmiany w sklepie, Legendarne karty trafią do sprzedaży

Karty jakości legendarnej będą czasami pojawiały się w sklepie. Dostęp do kupna legendarnych kart za złoto otrzymają gracze którzy wywalczyli sobie miejsce wśród wojowników zmagających się na Legendary Arena. Ma to na celu ułatwienie dostępu graczom do kart jakości legendarnej, bo jak wiadomo do tej pory trafienie jednej z takich jednostek było bardzo trudne.

Zmiany w poziomach kart oraz zwiększenie King level

player_level_13
Wymagana ilość kart do awansowania z 7 na 8 poziom zostanie zmniejszona, aktualnie wymaga to od nas 300 takich samych kart, po aktualizacji ta liczba zostanie zredukowana do 200. Kolejną ważną zmianą jest zwiększenie level cap dla King level z 12 na 13. Dokonano również wielu zmian w maksymalnych poziomach kart a prezentują się one następująco.

  • Legendary level cap: 5 (aktualnie można rozwijać legendarne karty do 6 poziomu)
  • Epic level cap: 8 tutaj nic się nie zmienia
  • Rare level cap: 11 ( zwiększono aktualny level Cap o jeden pozim z 10)
  • Common level cap: 13 (zwiększony z 12)
  • King level cap: 13 (tutaj również wzrasta o jeden poziom 12)

Zmiany w systemie card donation

s20160428154813280
Przemodelowaniu ulegnie system card donation, umożliwiający nam otrzymywanie oraz dawanie darowizn członkom naszego sojuszu. Jak widzicie na załączonym zdjęciu zmiany polegać będą głównie na zwiększeniu maksymalnej liczby otrzymanych/podarowanych kart.

Plotki i spekulacje

Na zakończenie nie zabrakło oczywiście kilku informacji oficjalnie nie potwierdzonych przez deweloperów lecz intensywnie nagłośnionych przez samych graczy. Podobno znacznemu wzrostowi ma ulec procentowa szansa na otrzymanie skrzyni „Super Magical Chest” po zwycięskim pojedynku. Chodzą również słuchy że nagroda z Crown Chest zostanie podwojona.

Dodaj komentarz