Royale NEWS#6: System turniejowy, nowe karty, nowa arena a to wszytko w najbliższej aktualizacji.

Niedawno pisaliśmy wam o krążących po necie plotkach o zawartości kolejnej dużej aktualizacji do Clash Royale. Okazało się, że w tych spekulacjach było naprawdę dużo prawdy. Już w kolejnej aktualizacji otrzymamy solidną porcję nowinek, wśród których znalazło się kilka nowych kart, nowa arena oraz system turniejowy. Nie powiedziano, kiedy update zostanie udostępniony graczom Clash Royale, ale jeśli nie zostanie podzielona na kilka części, prawdopodobnie nastąpi to jeszcze dzisiaj, ponieważ na dzisiaj przewidziano rozpoczęcie sezonu turniejowego. Przyjrzyjmy się bliżej zapowiedzianym nowością.


Zmiany balansujące

Data wprowadzenia do gry (04.07)

Kolejna porcja modyfikacji jednostek w celu lepszego zbalansowania rozgrywki zawita na serwery jeszcze dzisiaj.

  • Skeleton Army: Liczba przyzwanych szkieletów zwiększona do 21 sztuk.
  • Goblin Barrel: Koszt Elixirów zmniejszony do 3 (aktualnie 4), Czas przyzwania goblinów zwiększony do Goblin 1.2sec (aktualnie 1sec), usunięto obrażenia zadawane poprzez przy lądowaniu beczki.
  • Giant Skeleton: Damage zwiększony o 20% (nie wpływa do na zadawane obrażenia przez bombę zostawiana po śmierci jednostki)
  • Dark Prince: Damage zwiększony o 8%, jednostka od teraz jest odporna na efekt odpychania(powodowany na przykład zaklęciem Fireball)
  • Bomber: Damage zwiększony o 9%
  • Wizard: Attack speed zwiększony do 1.6sec (aktualnie 1.7sec)
  • Inferno Tower: Hitpoints zwiększone o 6%
  • Elixir Collector: Od teraz na tą budowle działają efekty spowalniające oraz przyśpieszające (Poison, Freeze, Zap, Rage, Ice Wizard)
  • Tombstone: Hitpoints zwiększone o 9%
  • Bomb Tower: Hitpoints zwiększone o 6%

Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJSystem Turniejowy

Data wprowadzenia do gry (prawdopodobnie 04.07)


tourney_week_main

Kolejną bardzo ważną nowością jest system turniejowy, który już oficjalnie będzie dostępny w grze, umożliwiając gracza organizowanie zawodów w gronie przyjaciół. Nie zagłębiając się w szczegóły, system turniejowy umożliwia każdemu dołączenie do turnieju i walkę o nagrody całkowicie za darmo, jednakże możemy uczestniczyć tylko i wyłącznie w jednym turnieju jednocześnie. Nagrodę w postaci Tournament Chest otrzymamy, jeśli w danym turnieju znajdziemy się w gronie 50% najlepszych graczy, wiadomo i wyżej będziemy w rankingu tym bogatsza zawartość skrzyni turniejowej. Tournament Chest posiada osobny slot, także nie będzie zabierał miejsca na standardowe skrzynie z kartami. Jak już wspomniałem, organizatorem turnieju może zostać każdy gracz, organizator ustala zasady oraz ponosi koszty organizacyjne w gemach.Nowa Arena oraz karty

Data wprowadzenia do gry bliżej nieokreślona

Nowa Arena: Frozen Peak od 2300 Trophies.

Powiało chłodem w świecie Clash Royale.
sp1_new_arena

Cztery Nowe Karty

Otrzymamy cztery nowe karty w tym dwie legendarne w mroźnym klimacie aktualizacji.

sp2_four_new_cards

sp3_two_new_legendaries

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz