Mistrzowski Deck Jasona

Emocje związane z pierwszym turniejem Clash Royale organizowanym przez dewelopera Supercell opadły, za nami wiele emocjonujących pojedynków, organizator zawodów zapowiedział że jest to pierwsza tego typu impreza ale nie ostatnia także czekamy na kolejne edycje turnieju Clash Royale. Podczas rozegranych bitew mogliśmy podejrzeć talie oraz taktyki najlepszych graczy Clash Royale. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić Deck gracza Jason zwycięscy tej edycji Clash Royale tournament.


Hog RiderGiantMinion HordeSpear Goblins
archersElixir CollectorBarbariansArrows

Jason w swojej talij zastosował ciekawą taktykę wykorzystującą Giganta jako jednostkę tankującą przyjmująca na siebie obrażenia, tak aby reszta oddziałów szturmujących bezpiecznie dotarła do bazy wroga. Równie istotną kartą w tym zestawieniu jest Elixir Collector, dzięki któremu przyśpieszamy naturalną produkcje eliksirów, co przy tak kosztownych kartach jest niezbędne. Obranie takiej taktyki pozwoliło Jasonowi dominować niemalże we wszystkich rozegranych pojedynkach.

Więcej o samej taktyce oraz sposobie rozgrywki tą talią dowiecie się z materiału wideo poniżej, na filmiku pokazana jest również alternatywna wersja mistrzowskiej tali. Także zapraszam do oglądania oraz testowania tej strategi w grze. Dobrej Zabawy!!!

Zapraszam również do obejrzenia finałowego pojedynku w którym stanęli w szranki gracze steroidi69 VS Jason, zobaczcie sami jak ta talia dominowała na polu walki pod dowództwem samego mistrza Clash Royale

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Kukan pisze:

    Spoko deck gram podobnym, tylko zamiast łuczników mam zamrażanie. Polecam!

Dodaj komentarz