Tani lecz niezwykle skuteczny Deck

Prezentowany dzisiaj Deck wyróżnia się dożą skutecznością a zarazem niewielkim zapotrzebowaniem na Elixiry, przy średnim koszcie 3,5 Elixirów otrzymujemy całkiem sprawnie działająca talie zarówno w ofensywie jak i defensywie. Ponadto zaprezentowane zestawienie kart jest możliwe do skompletowania na wczesnym etapie gry, więc będzie to świetna talia dla graczy dopiero rozpoczynających zabawę w Clash Royale.


Mini P.E.K.K.A.GiantMusketeerSpear Goblins
Baby DragonGoblinsBomberArrows

Główne plusy zaprezentowanej talij

  • Duże możliwości zarówno ofensywne jak i defensywne
  • Duże obrażenia na sekundę(DPS)
  • Niski koszt jednostek
  • Deck składa się z kart dostępnych na wczesnych arenach

Taktyka

Elementem niezbędnym do opanowania rozgrywki zaprezentowanym Deckiem jest tak zwany timing, czyli zagrywanie odpowiednich kart w odpowiednim momencie aby jednostki uzupełniały się wzajemnie. Na przykład zagrywając naszego głównego Tanka „Giant”, zadbaj o to aby pozostałe jednostki ofensywne podążały za nim w bezpiecznej odległości. Tym sposobem większość ataków zgarnie na siebie Giant posiadający olbrzymią ilość Hp, doprowadzając pozostałe nasze oddziały bezpiecznie do wieży wroga.
Natomiast jeśli chodzi o grę defensywną posiadasz w zanadrzu wiele tanich jednostek które bez wahania możesz poświecić odciągając siły wroga od swoich struktur obronnych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz